جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

درباره دوره

PowerPoint نرم افزاری ساده و کارآمد برای ساخت برنامه های چندرسانه ای کوچک (مانند کاتالوگ های الکترونیکی و برنامه های اطلاع رسانی ساده) است. معمولاً بیشترین مورد استفاده از پاور پوینت در مورد ساخت سیستم تصویری قابل نمایش در سمینارها و جلسات مهم می باشد. وجود الگوهای از پیش آماده شده، موجب میگردد که در سریعترین زمان به بهترین نتیجه دست یابید.

یکی از آسانترین و جذابترین روش‌های آموزشی، استفاده از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است. با توجه به آسان بودن استفاده از این اسلایدها که عمدتا تنها با یک کلیک ساده امکان پذیر است. محیط رنگی و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، صدا و ویدئو باعث جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود.

از آنجایی که یکی از مشکلات آموزش در ایران، نداشتن جذابیتهای لازم، نیاز به برنامه های پشتیبانی کننده فراوان و حجم بالای فایل‌ها با توجه به سرعت پایین اینترنت در ایران است، اسلایدهای آموزشی پاورپوینت به منظور رفع این کاستی ها می تواند بسیار مفید باشد، بطوریکه برای استفاده از پاورپوینت به هیچ برنامه پشتیبانی کننده ای احتیاج نیست، کوتاه است و روشهای انتشار آن نیز آسان و امکان پذیرند.

همچنین بکارگیری اسلایدهای آموزشی پاورپوینت از آنجایی که با بازگو کردن مفاهیم به زبان ساده دنبال می شود تنها محدود به مخاطبان خاص نبوده و همه گروه های اجتماعی و عموم کاربران اینترنتی را تحت پوشش قرار می دهد.

البته نباید فراموش کرد که ارایه آموزش در پاورپوینت بخاطر نحوه ارایه آن، نیاز به ادبیاتی متفاوت با دیگر روش های آموزشی دارد. در پاورپوینت از آنجایی که نمی توان مطالب را بلند و طولانی ارایه داد، باید محتوی آموزشی تا حد ممکن خلاصه و موجز باشد.

به کمک پاور پوینت اسلایدهایی برای نمایش یا بروشورها و اطلاعیه‌های تبلیغاتی برای چاپ ساخته می‌شود که با دیتا پروجکتر، قابل نمایش روی دیوار و پرده هستند. پاور پوینت اصلاً برنامه‌ی ارائه‌ی مطلب با دیتا پروجکتور برای جمع است و نه بر روی مانیتور و برای فرد خاص. محیط رنگی و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، وُرد آرت، فایل‌هایی از سایر برنامه‌های آفیس، صدا و ویدئو باعث جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود. در واقع پاورپوینت قسمت سمعی و بصری آفیس است. در محیط پاور پوینت، برخلاف وُرد باید خیلی خلاصه و فقط رئوس مطالب، جداول، نمودارها، عکس و از این دست را به صورتی شکیل و زیبا در اسلایدها و با رنگ‌ها و نوشته‌های زیبا بگنجانید.

پاورپوینت ، نرم افزاری است که با آن می توانید تحقیقات خود را به صورت پویا به نمایش بگذارید.به عبارت دیگر می توان گفت نمایش تحقیقات روی کاغذ به هیچ طریقی امکان پذیر نیست و شما می توانید حداکثر به دو یا سه نفر نشان دهید. اما وقتی می خواهید پروژه یا تحقیقتان را برای چندین نفر نمایش دهید ، سر کلاس ، با در یک کنفرانس ، این کار فقط از طریق پاورپوینت امکان دارد.

با پاورپوینت می توانید تحقیقاتتان را به پیوست تصاویر و فیلم ها و نرم افزار ها برای همه افراد حاضر در کلاس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر به نمایش گذارید.

بي شک ميتوان گفت پاورپوينت يکي از بهترين نرم افزارهاي آفيس است. استفاده هاي بسيار اين نرم افزار در تمام کارها سند اين حرف است

در تمامي کامپيوترها شما ميتوانيد نرم افزار پاورپوينت را پيدا کنيد. ورژنهاي بسيار اين نرم افزار و امکانات بيشتر در ورژنهاي جديد باعث استفاده زياد اين نرم افزار است.

آنچه در این مجموعه خواهید آموخت:

سرفصل های آموزش PowerPoint 2016

1-مقدمه ای بر نرم افزار ، تارخچه و کاربرد نرم افزار Powerpoint 2016

2-آشنایی با الگو های آماده پسوند های ذخیره سازی و مدیریت محیط کار

3- آموزش استفاده از یک فایل جدید و بخش های اسلاید جدید و Section

4- مدیریت کادر های متنی و قالب بندی تصاویر به همراه تنظیماتشان

5- آموزش استفاده از بخش های مدیریت زمینه در سربرگ Design

6- مدیریت گروه های فونت و پاراگراف و توضیحات کامل آنها

7- ترسیم انواع اشکال و مدیریت روی بخش های گرافیکی آنها

8- آموزش کامل درج انواع جدول و ویرایش آنها

9- آموزش درج انواع عکس و ساخت آلبومی از تصاویر

10- اموزش اضافه کردن اشکال ،انواع نمودار ها و انواع چارت های سازمانی

11-آموزش کار با بخش Text و کار با ابزار های سربرگ و پاورقی و فرمول ریاضی

12-آموزش کامل اضافه کردن صدا و ویدئو در پروژه

13-مدیریت ایجاد ارتباط بین اسلاید ها و دیگر صفحات بوسیله بخش Action

14- آموزش ایجاد انواع جلوه های زیبا بین اسلاید ها تحت عنوان Transition

15-آموزش انیمیشن سازی و روش های مختلف آنه روی اشیا

16-آموزش تنظیمات انیمیشن و متحرک سازی روی مسیر

17- آموزش استفاده از بخش های مختلف سربرگ Slide Show

18-آموزش کار با بخش های مختلف سر برگ Review و مدیریت لغت نامه

19-تنظیمات مدیریتی و نمایش ساخت Slide Master

20-خروجی گرفتن نهایی پروژه و ذخیره بصورت Autorun

 

 

 

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
استاد جمشیدیjamshidi
- با بیش از 16 سال سابقه تدریس: گرافیک، معماری، شبکه، میکس فیلم، کامپیوتر و فناوری اطلاعات - سابقه تدریس در دبیرستان، هنرستان، آموزشگاههای آزاد و دانشگاهها - تولید و گویندگی پکیج های آموزش نرم افزاری - دارای بیش از 60 مجوز و مدرک آموزش در زمینه کامپیوتر - تولید بیش از 320 پک آموزش نرم افزاری در رشته های مختلف - دبیر نمونه استان اصفهان در سال 88-89 - دارای مجوز تدریس از شرکت Autodesk - دارای مجوز بین اللملی فیبر نوری (Fiber optic) از دوبی سال 2004 - 16 سال سابقه ی تدریس در سازمان فناوری اطلاعات
خرید آموزش پاورپوینت
سطح آموزش: مقدماتی تاپیشرفته
مدت آموزش:
4 ساعت
38 دقیقه
18000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم