جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم

درباره دوره

ریاضیات هنرستان یکی از دروس مهم و البته پیچیده در رشته هنرستان است. این واحد درسی به دلیل داشتن فرمول‌ها، نکات و ریزه‌کاری‌های زیاد به تکرار و تمرین زیادی نیاز دارد. به همین دلیل استفاده از فیلم آموزش ریاضی هنرستان دهم در یادگیری آن تاثیرات بسیار زیادی دارد. شما دانش‌آموزان هنرستان می‌توانید با ویدئو آموزشی ریاضی دهم هنرستان را از موسسه آموزشی لوح گسترش تهیه کنید. این فیلم آموزشی که توسط دبیر باتجربه این حوزه استاد یحیی حسین زاده تدریس شده است، همه مطالب، نکات مهم و کلیدی و مباحث ریاضی دهم را به خوبی پوشش داده است.

محتوای آموزشی ریاضی دهم هنرستان مجموعه کامل از همه بخش‌های کتاب ریاضی است. استاد حسین زاده در این محتوای آموزشی همه نمونه مباحث را به طور کامل و جامع با سوالات کتاب درسی، فعالیت‌های کلاسی، تمرینات، نحوه حل سوالات مختلف و… را به خوبی توضیح داده است. به همین دلیل با مشاهده دقیق این آموزش تصویری ریاضی دهم می‌توانید به خوبی بر مباحث این درس مسلط شوید. علاوه براین برای یادگیری شیمی می‌توانید فیلم آموزش شیمی دهم هنرستان را از لوح گسترش تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی ریاضی هنرستان دهم

فصل 1) نسبت و تناسب

– نسبت‌های مستقیم

– نسبت‌های معکوس

– واحدهای اندازه‌گیری انگلیسی: طول

– واحدهای اندازه‌گیری انگلیسی: جرم

فصل 2) درصد و کاربردهای آن

– محاسبه ذهنی درصد

– درصدهای بیشتر از 100 و کمتر از 1

– درصد تغییر

فصل 3) معادله‌های درجه دوم

– مفهوم معادله‌های درجه دوم

– رابطه‌های غیر خطی

– روش‌های حل معادله‌های درجه دوم

فصل 4) توان‌رسانی به توان عددهای گویا

– مفهوم توان‌رسانی به توان عددهای گویا

– ریشه‌گیری عددهای حقیقی

فصل 4) نسبت‌های مثلثاتی

– تشابه

– تانژانت یک زاویه

– سینوس یک زاویه

– کسینوس یک زاویه

فیلم  آموزشی ریاضی دهم هنرستان در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین کیفیت صدا و تصویر این ویدئو آموزشی مطلوب بوده و برای مشاهده آن محدودیتی نخواهید داشت.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
یحیی حسین زادهYahya Hosseinzadeh
-کارشناسی ریاضی -کارشناسی ارشد حسابداری -دبیر رسمی آموزش و پرورش با 25 سال سابقه تدریس -مدارس مختلف از جمله : منطقه 18 ،مدرسه شاهد ، توحید ، نمونه اسوه ،سمپاد جنت آباد، سلام صادقیه و هنرستان برهان
خرید آموزش ریاضی هنرستان پایه دهم
سطح آموزش:
مدت آموزش:
9 ساعت
36 دقیقه
40000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم