جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم

درباره دوره

درس زبان عربی دوازدهم یکی از دروس مهم رشته انسانی است که نه تنها برای امتحانات پایان سال شما اهمیت زیادی دارد، بلکه برای موفقیت در آزمون ورودی دانشگاه‌ها هم باید آن را یاد بگیرید. عربی پیچیدگی و سختی‌های خاص خودش را دارد. بنابراین برای یادگیری آن باید زمان و تمرکز بیشتری داشته باشید. در صورتی که شما هم از آن دسته دانش آموز هستید که در کلاس یادگیری برایتان سخت است، می‌توانید با استفاده از وسایل کمک آموزشی نظیر فیلم‌های آموزشی، عربی را بخوانید. موسسه فرهنگی و آموزشی لوح گسترش با ارائه فیلم آموزش عربی انسانی شما دانش آموزان را در یادگیری زبان عربی همراهی کرده است.

این ویدئو آموزشی عربی که توسط استاد سامنی تدریس شده، بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی بوده و بر چارچوب‌های آموزشی استاندارد منطبق است. به همین دلیل با استفاده از آموزه‌های این محتوای آموزشی، می‌توانید مفاهیم را عمیق فرا گرفته و سرعت یادگیری خود را افزایش دهید. استاد سامنی در این فیلم آموزشی ترجمه همه متن‌های کتاب، قواعد و دستور زبان عربی، نحوه استفاده از قواعد زبانی در حل تمرینات، نمونه سوالات و مثال‌ها و… را به خوبی توضیح داده است. بنابراین فیلم آموزشی عربی دوازدهم همه سر فصل‌های کتاب را به خوبی پوشش می‌دهد. در نتیجه شما با مشاهده دقیق این فیلم آموزشی، بر زبان عربی دوازدهم انسانی مسلط خواهید بود. برای یادگیری زبان خارجی هم می‌توانید فیلم آموزش زبان خارجی 3 را از لوح گسترش تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی عربی دوازدهم

– اَلدَّرْسُ الَْاوَّلُ: مِنْ الاَشعارِ المَنسوبه اِلی الاِمامِ عَلی، مَعانِی الحُروفِ المُشَبَّهَهِ بِالفِعلِ وَ لا النّافیَهِ لِلجِنسِ
– اَلدَّرْسُ الثّاني: الوَجهُ النافِعُ وَ الوَجهُ المُضِر، اَلحال
– اَلدَّرْسُ الثّالِث: ثَلاثُ قِصَصِ قَصیرَه، اَلاِستِثناءُ وَ اُسلوبُ الحَصرِ
– اَلدَّرْسُ الرّابِع: نِظامُ الطَبیعَهِ، اَلمَفعولُ المَطلَق
– اَلدَّرْسُ الْخامِس: یا الهی، اُسلوبُ نِداء
– اَلمُْعْجَمُ
کیفیت ویدئو آموزشی عربی دوازدهم انسانی مطلوب بوده و حین مشاهده آن مشکلی نخواهید داشت. فیلم دوره آموزشی کتاب عربی دوازدهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید.
توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
رضا سامنیsameni
-کارشناسی زبان و ادبیات عربی -دبیر رسمی آموزش و پرورش -بیست و چهار سال سابقه تدریس در مقاطع مختلف تحصیلی از جمله: متوسطه اول، متوسطه دوم، عربی پیش دانشگاهی و کنکور -سابقه همکاری با موسسات آموزشی در زمینه آموزش عربی بخصوص عربی کنکور -عضو کادر طلایی مدرسان شریف
خرید آموزش عربی پایه دوازدهم (انسانی)
سطح آموزش:
مدت آموزش:
10 ساعت
11 دقیقه
21000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم