جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم

درباره دوره

ریاضی پایه دوم یکی از اولین کتاب‌های ریاضی است که به طور جدی فرزندان شما را وارد دنیای ریاضی می‌کند. بی‌شک شما هم نظیر همه والدین ترجیح می‌دهید فرزندتان از همان سال‌های اول تحصیل ریاضی را با پایه بسیار قوی شروع کند تا در سال‌های آینده مشکلی برای درک مفاهیم پیچیده‌تر نداشته باشد؛ اما عدم زمان کافی برای کمک به فرزندتان یا عدم دانش کافی برای نحوه تدریس کتاب‌های جدید باعث شده نتوانید در این مورد کمکی به فرزنده خود کنید. موسسه فرهنگی و آموزشی لوح گسترش به منظور آموزش دقیق و یادگیری ساده مباحث ریاضی پایه دوم به دانش آموزان، فیلم‌ آموزشی ویژه ریاضی پایه دوم را منطبق بر آخرین تغییرات کتاب درسی و براساس ساختار جدید کتاب فراهم کرده است.

ویدیو آموزش و یادگیری ریاضی پایه دوم توسط استاد محمدی تدریس شده و با استفاده از وسایل کمک آموزشی و در قالب بازی‌های کوتاه همه مباحث ریاضی را به فرزند شما آموزش داده است. این ویدئو آموزشی با محیطی شاد و کودکانه به طور کامل همه مباحث درسی را پوشش داده و نکات، تمرینات، فعالیت‌ها و نمونه سوالات را به دانش آموزان آموزش می‌دهد. بنابراین دانش آموز با مشاهده دقیق این فیلم ضمن آنکه درس را دوره کرده و بهتر یاد می‌گیرد، نحوه حل تمرین را فرا خواهد گرفت.

سر فصل‌های فیلم آموزشی ریاضی دوم

فصل 1) عدد و رقم

فصل 2) جمع و تفریق اعداد دو رقمی

فصل 3) اشکال هندسی

فصل 4) عددهای سه رقمی

فصل 5) اندازه‌گیری

فصل 6) جمع و تفریق اعداد سه رقمی

فصل 7) کسر و احتمال

فصل 8) آمار و نمودار

فیلم دوره آموزشی کتاب ریاضیات پایه دوم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است.بنابراین شما والدین و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز فیلم آموزش فارسی پایه دوم را از لوح گسترش تهیه کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
فرشته محمدیFereshteh Mohammadi
خرید آموزش ریاضی پایه دوم
سطح آموزش:
مدت آموزش:
11 ساعت
34 دقیقه
24000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم