درباره لوح گسترش بیشتر بدانید

با ما آموزگار خود باشید!

مجموعه فرهنگی لوح گسترش با تهیه فیلم‌های آموزشی ویژه دوره ابتدایی فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴ آغاز کرد. به دلیل استقبال دانش‌آموزان، والدین و دبیران از ویدئوهای آموزشی درس‌های دوره ابتدایی، تیم لوح گسترش تصمیم گرفت تمرکز خود را روی دروس سایر مقاطع تحصیلی گذاشته و به صورت حرفه‌ای به تهیه فیلم‌های آموزشی درسی بپردازد.

به همین دلیل، دپارتمان تخصصی تولید و تدوین فیلم‌های آموزش درسی با نام لوح دانش در این مجموعه راه‌اندازی شد. لوح دانش در تهیه محتوای آموزشی درسی برای مقاطع مختلف، از شیوه استاد درمقابل دانش‌آموزان (به شیوه معلم خصوصی) استفاده کرده است. لوح دانش تا کنون دروس مختلفی از پایه اول دوره ابتدایی تا دروس دانشگاه را برای دانش‌آموزان فراهم کرده است.

از مزایای فیلم‌های آموزشی مجموعه لوح دانش می‌توان به همگام‌سازی محتوای ویدئوها با تغییرات کتاب‌های درسی، به‌روزرسانی سریع در هر سال تحصیلی، تاییدیه وزارت آموزش و پروش، مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اشاره کرد. همچنین مهم‌ترین ویژگی‌های نرم‌افزارهای درسی لوح دانش ساختار انیمیشنی ویدئوهای پایه‌های اول، دوم و سوم، محیط اینتراکتیو، آموزش زبان، آزمون تیزهوشان و داستان‌های کوتاه مفهومی کنار آموزش دروس مقطع نام برد.

همچنین به موازات تهیه فیلم‌های آموزشی درسی در دپارتمان لوح دانش، تیم لوح گسترش محتواهای آموزشی خود را در سایر حوزه‌ها گسترش داد. در حال حاضر آموزش کاربردی با برند لوح آموزش، آموزشی هنری با برند لوح هنر، آموزش دستگاه‌های مختلف موسیقی با برند لوح موسیقی، آموزشی ورزشی با برند لوح ورزش، مجموعه دروس دانشگاهی با برند لوح زرین، نرم افزارهای جدید و به روز شده با برند لوح گرافیک تهیه و تدوین شده است.

فیلم‌های آموزشی لوح گسترش توسط اساتید و دبیران با تجربه استان تهران تدریس شده‌اند و هریک مطابق بر آخرین کتاب‌های درسی یا جدیدترین نسخه نرم‌افزار موردنظر هستند. به همین دلیل علاوه بر رضایت از کیفیت صدا و تصویر ویدئوهای آموزش، محتوای ارزشمند آن‌ها همواره برای مخاطبان موسسه لوح گسترش رضایت‌بخش بوده است.

شماره مجوز پروانه انتشار به شماره ثبت:

۲۶۷۷۱

ایمیل رسمی موسسه:

info@lohegostaresh.com

شماره موسسه:

 ۱۰۰۲۵۸

شناسه ملی:

۱۰۳۲۰۴۴۵۹۴۴

شماره:

۹۱/۱۹۸

179 استاد مجرب
1920 دانشجوی عضو سایت
3100 ساعت ویدئو
190 دوره اموزشی