آموزش نرم افزار آرتکم (ARTCAM) طراحی و جی کدگیری

بدون امتیاز 0 رای
۴۵۰,۰۰۰ تومان

در دوره آموزش نرم افزار آرتکم (ARTCAM) قصد داریم به صورت پروژه محور به آموزش طراحی کابینت و جی کدگیری در آرتکم بپردازیم

0
۴۵۰,۰۰۰ تومان
70%
تخفیف

آموزش گرس هاپر راینو (Grasshopper)

بدون امتیاز 0 رای
۸۷,۰۰۰ تومان

آموزش گرس هاپر راینو (Grasshopper) برای طراحی سه بعدی صنعتی است. پلاگین گراس هاپر بر روی راینو می توانید نصب و استفاده کنید.

3
۸۷,۰۰۰ تومان
70%
تخفیف

دوره آموزش ویندوز سرور Windows Server 2016

بدون امتیاز 0 رای
۸۷,۰۰۰ تومان

فیلم آموزش ویندوز سرور به صورت گام به گام برای یادگیری سیستم عامل تحت وب ویندوز سرور ۲۰۱۶ به صورت حرفه ای و تخصصی به کار می آید. این آموزش جامع و عملی است.

9
۸۷,۰۰۰ تومان
70%
تخفیف

پکیج کامل آموزش نرم افزار ماتریکس

بدون امتیاز 0 رای
۸۷,۰۰۰ تومان

فیلم آموزش نرم‌ افزار ماتریکس برای طراحی طلا و جواهرات با ماترکیس صفر تا صد نرم افزار ماتریکس را آموزش داده است.طراحی جواهرات با ماتریکس

75
۸۷,۰۰۰ تومان

سایر فیلم‌های آموزشی لوح گسترش که در هیچ دسته‌بندی قرار نمی‌گیرند، در بخش سایر قرار دارند. این دوره های آموزش عمومی و فیلم های آموزش مهندسی که به موضوعات مختلفی در حوزه‌های تخصصی و عمومی پرداخته‌اند، توسط اساتید باتجربه و به صوتر حرفه‌ای و عملی تدریس شده‌اند تا مجموعه‌ای جامع و کامل برای شما فراهم کنند.

فیلم‌های آموزشی بخش سایر هم مانند همه فیلم‌های آموزشی لوح گسترش باکیفیت بسیار بالا تهیه شده و در آن همه مباحث موردنظر، نمونه ها و مثال‌های کاربردی مختلفی ارائه شده است. بنابراین با مشاهده دقیق این محتواهای آموزشی به موضوعات دلخواه خود کاملا مسلط خواهید شد.

وجود سه نسخه مک، ویندوز و اندروید برای هر محتوای آموزشی این امکان را به شما می‌دهد که متناسب با سیستم‌ عامل دستگاه خود ورژن مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین در صورت تمایل می‌‍توانید این بسته آموزشی را به صورت فیزیکی خریداری کنید.