آموزش [طراحی قالب سایت دیجی کالا] با ایلاستریتور

بدون امتیاز 0 رای
۱۵۰,۰۰۰ تومان

در دوره طراحی قالب دیجی کالا در ۱۲ ساعت بصورت پروژه محور با استفاده از نرم افزار ایلوستریتور قالب صفحه اصلی و صفحه محصولات دیجی کالا را طراحی می کنیم.

0
۱۵۰,۰۰۰ تومان

آموزش [طراحی قالب تک صفحه ای] Landing Page

بدون امتیاز 0 رای
۲۵۰,۰۰۰ تومان

در آموزش طراحی قالب تک صفحه ای سایت قصد داریم به صورت پروژه محور و در ۶ ساعت با استفاده از html و css به آموزش ساخت Landing Page بپردازیم.

0
۲۵۰,۰۰۰ تومان

آموزش ساخت [لندینگ پیج] افزایش نرخ تبدیل

بدون امتیاز 0 رای
۲۰۰,۰۰۰ تومان

یادگیری ساخت لندینگ پیج‌های حرفه‌ای با دوره جامع ما، شامل تکنیک‌های طراحی و بهینه‌سازی برای افزایش ۵۰% نرخ تبدیل. تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان وفادار را با ما تجربه کنید.

0
۲۰۰,۰۰۰ تومان

آموزش طراحی قالب تک صفحه ای

بدون امتیاز 0 رای
۳۰۰,۰۰۰ تومان

در دوره آموزش ساخت قالب تک صفحه ای سایت شخصی قصد داریم نحوه ساخت یک قالب تک صفحه ای واگنش گرا را با استفاده از جاوا اسکریپت و css آموزش دهیم.

0
۳۰۰,۰۰۰ تومان

آموزش ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس(پروژه عملی)

بدون امتیاز 0 رای
۵۵۰,۰۰۰ تومان
راه‌ اندازی سایت فروشگاهی با وردپرس به شما کمک می‌کند به راحتی فروشگاه اینترنتی خود را به‌سرعت راه‌اندازی و محصولات و خدماتتان را به کاربران معرفی کنید.
0
۵۵۰,۰۰۰ تومان
70%
تخفیف

آموزش طراحی سایت وردپرس (WordPress CMS)

بدون امتیاز 0 رای
۸۷,۰۰۰ تومان

آموزش طراحی سایت ورد پرس برای طراحی سایت های wordpress است. این آموزش ورد پرس مباحث را به صورت حرفه ای آموزش داده و با آن روی ورد پرس مسلط می شوید

30
۸۷,۰۰۰ تومان
70%
تخفیف

آموزش طراحی سایت جوملا (Joomla)

بدون امتیاز 0 رای
۸۷,۰۰۰ تومان

ا فراهم آوردن آموزش تصویری جوملا همه مباحث جوملا برای طراحی سایت را به صورت حرفه ای توضیح داده و یادگیری طراحی سایت جوملا را ممکن کرده است

4
۸۷,۰۰۰ تومان
70%
تخفیف

آموزش زبان اچ تی ام ال ۵ (HTML 5)

بدون امتیاز 0 رای
۸۷,۰۰۰ تومان

فیلم آموزشی اچ تی ام ال ۵ با ارائه همه مفاهیم و اصول این زبان طراحی صفحات وب به آموزش HTML5 پرداخته و آن را به طور حرفه ای برای طراحان وب آموزش داده است.

17
۸۷,۰۰۰ تومان

برای داشتن سایت حرفه‌ای اولین چیزی که باید آن را فراهم کنید، یک طراحی هوشمندانه و صحیح است. بنابراین نباید اهمیت علم طراحی سایت را دست کم گرفت. فیلم های آموزش طراحی سایت از بهترین منابع برای یادگیری این علم است. بنابراین شما می‌توانید با مشاهده فیلم‌های آموزشی لوح گسترش روی مباحث طراحی سایت تسلط کافی داشته باشید.

در فیلم‌های آموزش تصویری طراحی سایت همه مباحث کاربردی و اصلی برای یک طراحی سایت حرفه‌ای به صورت عملی بیان شده است. این توضیحات جامع کنار مثال‌های کاربردی و نمونه کدهای مهم یادگیری طراحی سایت را با سهولت بیشتری همراه خواهد کرد.

وجود سه نسخه مک، ویندوز و اندروید برای هر محتوای آموزشی این امکان را به شما می‌دهد که متناسب با سیستم‌ عامل دستگاه خود ورژن مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین در صورت تمایل می‌‍توانید این بسته آموزشی را به صورت فیزیکی خریداری کنید.