50%
تخفیف

آموزش فیزیک هنرستان پایه دهم و یازدهم

بدون امتیاز 0 رای
۱۸۵,۰۰۰ تومان

فیلم آموزش فیزیک هنرستان پایه دهم و یازدهم با پوشش همه دروس درسی شما را در یادگیری کمک می کند. ویدئو آموزشی فیزیک هنرستان دهم و یازدهم بسیار جامع است.

46
۱۸۵,۰۰۰ تومان
50%
تخفیف

آموزش شیمی ۱ و ۲ هنرستان پایه دهم و یازدهم

بدون امتیاز 0 رای
۱۸۵,۰۰۰ تومان

آموزش شیمی ۱ و ۲ هنرستان پایه دهم و یازدهم با پوشش همه دروس و محتواهای درسی شما را در یادگیری کمک می کند. ویدیو های آموزشی شیمی هنرستان

65
۱۸۵,۰۰۰ تومان
50%
تخفیف

فیلم آموزش ریاضی یازدهم هنرستان

3.50 2 رای
۱۸۵,۰۰۰ تومان

فیلم آموزش ریاضی یازدهم هنرستان با ارائه توضیحات و نمونه سوالات امتحانی و حل تمرینات فنی حرفه ای یازدهم محتوای کاملی برای یادگیری زیاضی فراهم شده

93
۱۸۵,۰۰۰ تومان

بیشتر دروس رشته فنی حرفه‌ای روی مباحث عملی و مهارت‌های مختلف متمرکز شده است. به همین دلیل دانش‌آموزان این رشته اغلب توجه کمتری به دروس نظری و تئوری دارند و این موضوع باعث ضعف در یادگیری دروس خواهد شد. فیلم های درسی پایه یازدهم فنی حرفه ای لوح گسترش با ارائه توضیحات جامع برای هر درس محتوایی ارزشمند برای یادگیری دانش‌آموزان فراهم کرده است.

از ویژگی‌های این ویدئوهای آموزشی می‌توان به توضیحات کامل، بیان ساده، ارائه نمونه سوالات مهم و امتحانی، حل تمرینات مختلف، توضیح روش حل سوالات، استفاده از ابزار کمک آموزشی و تدریس براساس استانداردهای آموزشی منطبق بر آخرین تغییرات کتاب‌های درسی اشاره کرد.

وجود سه نسخه مک، ویندوز و اندروید برای هر محتوای آموزشی این امکان را به شما می‌دهد که متناسب با سیستم‌ عامل دستگاه خود ورژن مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین در صورت تمایل می‌‍توانید این بسته آموزشی را به صورت فیزیکی خریداری کنید.