جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم

درباره دوره

دین و زندگی سال دهم یکی از دروس عمومی دوره متوسطه است که جزء دروس مشترک رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه‌ای و کاردانش محسوب می‌شود. این درس نکات کلیدی و مباحث زیادی را در بر گرفته و علاوه بر امتحانات پایان سال، برای آزمون کنکور هم اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین شما دانش آموزان باید این درس را به طور کامل یاد بگیرید و بر همه مباحث آن مسلط شوید. به این ترتیب علاوه بر سال دهم تحصیلی، برای آزمون‌های کنکور هم آمادگی بیشتری خواهید داشت. فیلم آموزشی دین و زندگی دهم با تدریس استاد گچلو توسط تیم آموزشی لوح گسترش آماده شده است که می‌تواند در یادگیری نکات کلیدی و مفاهیم دین و زندگی به شما کمک کند. این ویدیوی آموزشی همه نکات، مباحث مهم و قابل بحث، تفسیر آیات و… را پوشش داده است.

بنابراین با مشاهده آن می‌توانید مطمئن باشید هیچ مطلب مهمی را از قلم ننداخته‌اید. بیان ساده، توضیحات جامع و بررسی‌های مفصل استاد گچلو در این ویدیوی آموزشی شما را از هر وسیله کمک درسی دیگر بی‌‌‌نیاز کرده است. علاوه بر این برای یادگیری فارسی می‌توانید فیلم آموزش فارسی 1 پایه دهم را از لوح گسترش تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی دین و زندگی دهم

درس اول: هدف زندگی

درس دوم: : پر پرواز

درس سوم: پنجره‌ای به روشنایی

درس چهارم: آیندە روشن

درس پنجم: منزلگاه بعد

درس ششم: واقعە بزرگ

درس هفتم: فرجام کار

درس هشتم: آهنگ سفر

درس نهم:  دوستی با خدا

درس دهم:  یاری از نماز و روزه

درس یازدهم:  فضیلت آراستگی

درس دوازدهم: زیبایی پوشیدگی

فیلم دوره آموزشی کتاب دین و زندگی پایه دهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
ایوب گچلوAyub Gachlou
خرید آموزش دین و زندگی 1 پایه دهم
سطح آموزش:
مدت آموزش:
5 ساعت
31 دقیقه
15000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم