جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم

درباره دوره

در فیلم آموزشی ریاضیات گسسته دوازدهم که با تدریس خوب و مفهومی استاد میثم خرمی همراه است، مطالب درسی و مواردی نظیر مثال‌ها، کار در کلاس و فعالیت‌ها و تمرینات مهم مربوط به هر قسمت از کتاب درسی به طور کامل تدریس شده است. حل مسائل درس ریاضیات گسسته، نسبت به سایر مباحث درسی تفاوت‌های اساسی دارد. به گفته استاد میثم خرمی شاید بهترین راه برای رویارویی با مسایل و سوالات این درس، درک مفهوم و ارتباط منطقی بین گزاره‌ها باشد. سعی ایشان در تدریس این درس همواره بر آن بوده که ضمن حل مسأله، رابطه منطقی آن با دانسته‌ها را نیز توضیح دهند.

این روش به شما کمک خواهد کرد نحوه حل تمرینات مختلف را به خوبی از هم تشخیص دهید. به این ترتیب شما خواهید آموخت چطور دانسته‌های خود را به کار بگیرید و با درک نحوه صحیح حل تمرین، هر نمونه سوال دیگری را هم به درستی حل کنید. همه فصل‌های کتاب در مجموعه فیلم آموزشی ریاضیات گسسته دوازدهم به صورت کامل مورد توجه قرار گرفته است و آموزش در هر فصل جذابیت خاص خود را دارد. در صورت نیاز به یادگیری هندسه، می‌توانید فیلم آموزش هندسه 3 پایه دوازدهم را از لوح گسترش تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی گسسته دوازدهم

فصل 1) آشنایی بـا نظریه اعداد

– درس اول: استدلال ریاضی

– درس دوم: بخش پذیری در اعـداد صحیح

– درس سوم: هم نهشتی در اعداد صحیح و کاربردها

فصل 2) گـراف و مـدل سازی

– درس اول: معرفی گراف

– درس دوم: مدل سازی با گـراف

فصل 3) ترکیبات (شمـارش)

– درس اول: مبـاحثی در ترکیبات

– درس دوم: روش‌هایی برای شمارش

فیلم دوره آموزشی کتاب ریاضیات گسسته پایه دوازدهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است.بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را با کیفیت مطلوب برای دانلود انتخاب کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
میثم خرمیMeysam Khorrami
_کارشناسی ارشد ریاضی محض گرایش جبر _15 سال سابقه تدریس حسابان، دیفرانسیل، و گسسته در دبیرستان های تهران و شهرستان ها از جمله: بوعلی سینا (تهران)_خوارزمی (تهران)_تیزهوشان حضرت زینب(شهر ری) و غیره _تدریس در آموزشگاه های معتبر شهرستانها از جمله آموزشگاه رویش شعبه بوشهر و شیراز _مؤلف کتاب حسابان 1 و 2 (لقمه) انتشارات مهر و ماه _مؤلف کتاب آمار و احتمال کلاغ سفید یازدهم انتشارات گاج _مؤلف کتاب درسی حسابان (نظام قدیم) انتشارات فکور
خرید آموزش ریاضیات گسسته پایه دوازدهم
سطح آموزش:
مدت آموزش:
18 ساعت
13 دقیقه
45000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم