جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم

درباره دوره

مباحث حسابی و ریاضی موجود در رشته علوم انسانی حجم چندانی ندارد؛ اما برای آزمون‌های کلاسی، امتحانات پایانی و از همه مهم‌تر آزمون کنکور اهمیت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل فراگیری دروس ریاضی برای دانش آموزان انسانی فرصتی ویژه در افزایش نمرات کلاسی و رتبه‌های کنکور است. برای یادگیری هرچه بهتر و عمیق‌تر مباحث ریاضی، شما دانش آموزان انسانی می‌توانید فیلم آموزش ریاضی و آمار دوازدهم را موسسه فرهنگی لوح گسترش تهیه کنید. با استفاده از این ویدئوی آموزشی می‌توانید مباحث ریاضی و آمار را بهتر فرا بگیرید.

فیلم آموزش ریاضی و آمار دوازدهم انسانی که توسط استاد نژاد مبشر تدریس شده است، به خوبی همه دروس ریاضی و آمار را در بر گرفته و مباحث آن را پوشش داده است. حل تمرینات کتاب درسی، بررسی نمونه سوالات امتحانی، فعالیت در کلاس و… بخشی از مباحث تدریس شده توسط استاد نژاد مبشر است. با توجه به تدریس صفر تا صد مباحث ریاضی و آمار در این فیلم آموزشی، در صورتی که روی مفاهیم این درس ضعف دارید، می‌توانید با مشاهده دقیق محتوای آموزشی پیش رو به خوبی همه مباحث را فرا گرفته و بر دروس ریاضی و آمار مسلط شوید.

سر فصل‌های فیلم آموزش ریاضی و آمار انسانی

فصل 1) آمار و احتمال

– درس اول: شمارش

– درس دوم: احتمال

– درس سوم: چرخه آمار در حل مسائل

فصل 2) الگوهای خطی

– درس اول: مدل سازی و دنباله

– درس دوم: دنباله‌های حسابی

فصل 3) الگوهای غیرخطی

– درس اول: دنبالۀ هندسی

– درس دوم: ریشه nُام و توان گویا

– درس سوم: تابع نمایی

این ویدئوی آموزشی در دو نسخه ویندوز و اندروید تهیه شده است. بنابراین شما می‌توانید متناسب با سیستم عامل مورد استفاده خود یکی از گزینه‌های موجود را دانلود کنید. همچنین شما می‌توانید فیلم آموزش فارسی دوازدهم را از لوح گسترش تهیه کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
مسعود نژادمبشرMasoud Nejadmobasher
-کارشناسی ریاضی محض -کارشناسی ارشد مدیریت -15 سال سابقه تدریس ریاضیات در مدارس برتر تهران بخصوص دبیرستان های تیزهوشان علامه حلی
خرید آموزش ریاضی و آمار 3 پایه دوازدهم
سطح آموزش:
مدت آموزش:
13 ساعت
50 دقیقه
50000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم