جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم

درباره دوره

عربی یکی از درس‌های سال هشتم است که به دلیل پیچیدگی‌های خاص خود،  به تمرین و ممارست زیادی نیاز دارد. شاید شما هم جزء دانش آموزانی باشید که حین تدریس معلمان و دبیران به راحتی عربی را یاد نمی‌گیرید و ترجیح می‌دهید در خانه و با تمرکز بیشتری به آموزش و یادگیری عربی پایه هشتم بپردازید. بنابراین شما می‌توانید مجموعه فیلم آموزشی عربی پایه هشتم را با تدریس استاد آذر آهی از لوح گسترش تهیه کنید تا برای یادگیری عربی در خانه مشکلی نداشته باشید.

استاد آذر آهی مباحث عربی را بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی و طبق ساختار آن به طول کامل و به سادگی توضیح داده‌اند. بیان روان و توضیحات جامع استاد آذر آهی درباره قواعد زبان عربی، باعث تسلط شما روی مباحث این درس می‌شود. به این ترتیب روخوانی، ترجمه متن‌های عربی و یادگیری قواعد و اصول نگارشی زبان عربی برای شما آسان خواهد شد. در دوره آموزش عربی پایه هشتم همه مسائل مربوط به 10 فصل کتاب بررسی و سوالات و تمرین‌های ترجمه، قواعد و یادگیری افعال به طور کامل توضیح داده شده است.

سر فصل‌های فیلم آموزشی عربی هشتم

– فعل مضارع و فعل مستقبل

– فعل و ضمیر سوم شخص مفرد و اول شخص جمع

– کاربرد دوگانه (ما؟)

– منفی کردن فعل مضارع

– فعل و ضمیر دوم شخص جم

– کلمه پریشس (متی؟)

– فعل و ضمیر سوم شخص جمع

– کلمه پرسشی (کیف؟)

– مذکر و مونث

– مثنی و جمع

– کلمه پرسشی (هل؟)

– کلمه پرسشی (من؟)

– کلمه پرسشی (لمن؟)

– کلمه پرسشی (این؟)

– کلمه پرسشی (کم؟)

– ضمیر منفصل شخصی

– منفی کردن فعل ماضی

– فعل ماضی دوم شخص جمع و ضمیر

صدا و تصویر ویدئو آموزشی عربی پایه هشتم کیفیت مطلوبی دارد و حین مشاهده مشکلی نخواهید داشت. فیلم دوره آموزشی کتاب عربی پایه هشتم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید فیلم آموزش ریاضی پایه هشتم را از لوح گسترش تهیه کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل مهران حیدری
آذر آهیAzar Ahi
خرید آموزش عربی پایه هشتم
سطح آموزش: پیشرفته
مدت آموزش:
4 ساعت
36 دقیقه
21000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم