شرایط استفاده از سایت لوح گسترش

شما دانش‌آموزان، دبیران و والدین گرامی می‌توانید با ساخت حساب کاربری در سایت از ویدئوهای رایگان و غیررایگان استفاده کنید.

۱٫ راهنمای ثبت نام در سایت:

در این قسمت با وارد کردن مشخصات خود می‌توانید سریع ثبت نام کنید.

۲٫ استفاده از ویدئوهای رایگان:

پس از ثبت نام، روی دوره رایگان  مورد نظر کلیک کنید تا فیلم‌های آموزشی رایگان محتوای آموزشی مورد نیازتان را مشاهده کنید. با مشاهده نمونه ویدئوهای آموزشی، می‌توانید کیفیت فیلم‌های آموزشی را بررسی کرده و در صورت تمایل آن را خریداری کنید.

۳٫ خرید آنلاین دوره‌ها:

پس از انتخاب دوره مورد نظر می‌توانید با کلیک روی خرید آنلاین دوره، آن را تهیه کنید. بعد از خرید، سریال محصول مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد. ویدئوهای آموزشی لوح گسترش روی سه پلتفرم ویندوز، اندروید و مک قابل مشاهده هستند. بنابراین شما می‌توانید متناسب با نوع سیستم عامل خود یکی از سه نسخه فیلم‌های آموزشی را دانلود و نصب کنید. پس از نصب برنامه و فعال‌سازی فیلم‌های آموزشی در پلتفرم دلخواه، می‌توانید آموزش مورد نیاز خود را به روشی نوین با اساتید برتر آغاز کنید.

۴٫ خرید پستی محصول:

در صورتی که شرایط دانلود فایل‌های دوره آموزشی را ندارید، می‌توانید با کلیک روی دکمه خرید پستی محصول را درب منزل دریافت کنید. برای خرید فیزیکی کافی است اطلاعات پستی خود را در فرم مربوطه وارد کنید. بنابراین محدودیتی برای مشاهده ویدئوهای آموزشی لوح دانش یا لوح گسترش نخواهید داشت.

۵٫ پشتیبانی محصولات:

برای هرگونه سوال درباره دوره‌های لوح گسترش و لوح دانش یا هر نوع مشکل برای مشاهده ویدئو، پرداخت یا شرایط و قوانین می‌توانید با استفاده از روش‌های زیر با تیم پشتیبانی لوح گسترش ارتباط برقرار کنید.

پشتیبانی تلفنی ۴۲۸۴۳-۰۲۱ داخلی ۱۰۶ یا شماره همراه ۰۹۰۲۶۲۷۷۳۴۲

 

پشتیبانی از طریق ایمیل به آدرس: info@lohegostaresh.com