جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم

درباره دوره

هندسه دهم ریاضی یکی از دروس بسیار مهم سال آخر دوره متوسطه محسوب می‌شود که علاوه بر این مقطع تحصیلی، برای آزمون ورودی دانشگاه هم اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل، به شما دانش آموزان توصیه می‌کنیم به صورت اصولی مفاهیم هر فصل و تحلیل سوالات را بیاموزید. در آموزش ویدیویی هندسه 1 پایه دهم می‌توانید با آموزش‌های خوب و مفهومی استاد نانکلی که به زبانی ساده، قابل فهم و بر مبنای آخرین تغییرات کتاب درسی بیان شده، مباحث را یاد گرفته و دوره کنید.

این ویدیو آموزشی بر اساس آخرین تغییرات کتاب درسی آماده شده و علاوه بر تدریس مباحث، تحلیل سوالات کتاب درسی، حل مثال‌های مهم، فعالیت‌های کلاسی و نمونه‌ سوالات امتحانی را  هم دربر می‌گیرد. بنابراین با دیدن ویدئو آموزشی هندسه 1 دهم ضمن یادگیری مفهومی مباحث هر بخش، با نحوه حل تمرین، تشخیص تفاوت سوالات مختلف و نکات کلیدی هر مبحث هم آشنا خواهید شد. سر فصل‌های ویدیوی آموزشی هندسه دهم، همه مباحث این کتاب درسی را به طور کامل پوشش داده است. بنابراین با مشاهده دقیق این ویدئو آموزشی می‌توانید روی مباحث هندسه مسلط شوید. در صورت نیاز به یادگیری فیزیک، می‌توانید فیلم آموزش فیزیک 1 پایه دهم را از لوح گسترش تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزشی هندسه دهم

فصل 1) ترسیم‌های هندسی و استدلال

– درس اول: ترسیم‌های هندسی

– درس دوم: استدلال

فصل 2) قضیە تالس، تشابه و کاربردهای آن

– درس اول: نسبت و تناسب در هندسه

– درس دوم: قضیه تالس

– درس سوم: تشابه مثلث‌ها

– درس چهارم: کاربردهایی از قضیه تالس و تشابه مثلث‌ها

فصل 3) چند ضلعی‌ها

– درس اول: چندضلعی‌ها و ویژگی‌هایی از آن‌ها

– درس دوم: مساحت و کاربردهای آن

فصل 4) تجسم فضایی

– درس اول: خط، نقطه و صفحه

– درس دوم: تفکر تجسمی

فیلم دوره آموزشی کتاب هندسه 1 پایه دهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
علی نانکلیAli Nankali
دکتر علی نانکلی _کارشناسی ارشد ریاضی محض گرایش هندسه _فارغ التحصیل دانشگاه امیر کبیر _12 سال سابقه تدریس در مدارس معتبر تهران از جمله: علامه حلی-سروش-سلام سبز-شهدای کارگر-دانش _مدرس دانشگاه پیام نور(واحد تهران) _مدرس دانشگاه جامع علمی و کاربردی _مولف کتاب راهنمای ریاضی عمومی1 پیام نور
خرید آموزش هندسه 1 پایه دهم
سطح آموزش:
مدت آموزش:
6 ساعت
48 دقیقه
28000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم