جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

سر فصل ها

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم

درباره دوره

هندسه 3 پایه دوازدهم یکی از دروس بسیار مهم سال آخر دبیرستان است که علاوه بر این مقطع تحصیلی، برای کنکور هم اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل، به شما دانش آموزان توصیه می‌کنیم به صورت اصولی مفاهیم هر فصل و تحلیل سوالات را بیاموزید. در آموزش ویدیویی هندسه 3 پایه دوازدهم می‌توانید با آموزش‌های خوب و مفهومی استاد نانکلی که به زبانی ساده، قابل فهم و بر مبنای آخرین تغییرات کتاب درسی بیان شده، مباحث را یاد گرفته و دوره کنید.

این ویدیو آموزشی علاوه بر تدریس مباحث، تحلیل سوالات کتاب درسی، حل مثال‌های مهم، فعالیت‌های کلاسی و نمونه‌های امتحانی را  هم دربر می‌گیرد. بنابراین با دیدن ویدئو آموزشی هندسه 3 پایه دوازدهم ضمن یادگیری مفهومی مباحث هر بخش، با نحوه حل تمرین، تشخیص تفاوت سوالات مختلف و نکات کلیدی هر مبحث هم آشنا خواهید شد. سر فصل‌های ویدیوی آموزشی هندسه دوازدهم، همه مباحث این کتاب درسی را به طور کامل پوشش داده است.

سر فصل‌های فیلم آموزشی هندسه دوازدهم

فصل 1) ماتریس و کاربردها
  • درس اول: ماتریس و اعمال روی ماتریس‌ها
  • درس دوم: وارون ماتریس و دترمینان
فصل 2) آشنایی با مقاطع مخروطی
  • درس اول: آشنایی با مقاطع مخروطی و مکان هندسی
  • درس دوم: دایـره
  • درس سوم: بیضی و سهمی
فصل 3) بـردارهـا
  • درس اول: معرفی فضای
  • درس دوم: ضرب داخلی و ضرب خارجی بردارها

صدا و تصویر ویدئو آموزشی هندسه 3 پایه دوازدهم کیفیت مطلوبی دارد و حین مشاهده مشکلی نخواهید داشت. فیلم دوره آموزشی کتاب هندسه 3 پایه دوازدهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز فیلم آموزش ریاضیات گسسته پایه دوازدهم را از لوح گسترش تهیه کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
نانکلیnanki
دکتر علی نانکلی _کارشناسی ارشد ریاضی محض گرایش هندسه _فارغ التحصیل دانشگاه امیر کبیر _12 سال سابقه تدریس در مدارس معتبر تهران از جمله: علامه حلی-سروش-سلام سبز-شهدای کارگر-دانش _مدرس دانشگاه پیام نور(واحد تهران) _مدرس دانشگاه جامع علمی و کاربردی _مولف کتاب راهنمای ریاضی عمومی1 پیام نور
خرید هندسه 3 پایه دوازدهم
سطح آموزش:
مدت آموزش:
5 ساعت
53 دقیقه
35000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم