جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم

درباره دوره

درس علوم و فنون ادبی یکی از اصلی‌ترین و تخصصی‌ترین دروس رشته علوم انسانی است که در هر سه سال تحصیلی تخصصی آن‌ها آورده شده است. بنابراین بی‌ترید این درس در آزمون کنکور هم برای شما اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل به شما دانش آموزان رشته علوم انسانی توصیه می‌کنیم مباحث علوم و فنون ادبی دهم را با دقت و تمرکز بالایی بخوانید. به این ترتیب می‌توانید علاوه بر دروس دوره متوسطه برای کنکور هم پایه قوی داشته باشید. برای راحتی کار شما، فیلم آموزش علوم و فنون ادبی 1 را در موسسه فرهنگی لوح گسترش فراهم کردیم. این درس توسط استاد سازواری تدریس شده است. استاد سازواری برای درک بهتر شما و پوشش همه مباحث، همه مطالب کتاب را خط به خط به صورت روان و شیوا ترجمه کرده‌اند. از دیگر نکات مهم در این ویدئوی آموزشی می‌توان به تلفظ صحیح معنی کلمات و کاربرد صحیح آن در زبان عربی، آموزش قواعد عربی به زبان ساده و رسا، آموزش استفاده از قواعد در حل تمرینات مختلف کتاب و… اشاره کرد. در نظر داشته باشید برای فهم بهتر مفاهیم اقتصاد، فیلم آموزش اقتصاد پایه دهم در لوح گسترش عرضه شده است.

سر فصل‌های فیلم آموزشی علوم و فنون ادبی دهم

فصل 1)

– درس اول: مبانی تحلیل متن

– درس دوم: سازه‌ها و عوامل تأثیرگذار در شعر فارسی

– درس سوم: واج‌آرایی، واژه‌آرایی

فصل 2)

– درس چهارم: تاریخ ادبیات پیش از اسلام و قرن‌های اولیە هجری

– درس پنجم: هماهنگی پاره‌های کلام

– درس ششم: سجع و انواع آن

فصل 3)

– درس هفتم: سبک و سبک شناسی (سبک خراسانی)

– درس هشتم: وزن شعر فارسی

– درس نهم: موازنه و ترصیع

فصل 4)

– درس دهم: زبان و ادبیات فارسی در سده‌های پنجم و ششم و ویژگی‌های سبکی آن

– درس یازدهم: قافیه

– درس دوازدهم: جناس و انواع آن

– نیایش: به امید تو

فیلم دوره آموزشی کتاب علوم و فنون ادبی 1 پایه دهم در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما دانش آموزان و دبیران محترم برای استفاده از آن محدودیتی نداشته و می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز فیلم آموزشی سایر دروس پایه دهم رشته علوم انسانی را از لوح گسترش تهیه کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
محمودرضا سازواریMahmoudreza Sazvari
-شروع تدریس از سال 1371 در تمامی مقاطع تحصیلی -عضو هیئت علمی دانشگاه شرح تدریس : با تدریس خوب و شیرین استاد سازواری انجام می شود ، استاد خوش رو و خوش بیانی که با عشق تدریس می کنند، بسیار زیبا و با حوصله و سعی میکنند ادبیات فارسی را آنچنان که شایسته این زبان اصیل است به دانش آموزان ارائه دهند. ↵اینجا سوالی مطرح است که ادبیات را چگونه بخوانیم که از آن لذت ببریم؟ و پاسخ استاد سازواری : ادبیات را باید با حس و عشق و علاقه خواند نه در حالت خمودگی و ناراحتی وقتی شعر می خوانید باید با وزن و ریتم همراه باشد و با صدایی رسا و دلنشین که خود نیز از خواندن آن به وجد بیایید و مفهوم آن را درک کنید وقتی مفهوم و معنی شعر را درک کنید به زیبایی شناسی ادبی آن نیز پی خواهید برد و این هرچه بیشتر شما را در باب خوانش ادبیات به لذت می رساند
خرید آموزش علوم و فنون ادبی 1 پایه دهم
سطح آموزش:
مدت آموزش:
13 ساعت
23 دقیقه
27000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم