جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

2.معرفی محیط و چگونگی تحلیل
3.مدل سازی KEYPOINTS & LINES
4.مدل سازی سه بعدی حجم و سطح
5.تمرین مدل سازی یک دکل
6. تحلیل خرپا
7.محاسبه ممان اینرسی و مرکز جرم

درباره دوره

انسیس APDL از مباحث زیر مجموعه انسیس و موضوع کابردی بسیار مهمی برای مهندسان مکانیک است. بنابراین در صورتی که شما نیز از فارغ‌التحصیلان این رشته هستید، به یادگیری ای پی دی ال نیاز خواهید داشت. یادگیری این بحث بدون کمک یک متخصص دشوار است. موسسه فرهنگی لوح گسترش با تهیه فیلم آموزش انسیس ای پی دی ال محتوای لازم برای یادگیری این مباحث را فراهم کرده است. این ویدئو آموزشی توسط استاد حسین پور تدریس شده است که با بیانی ساده، قابل درک و شفاف همه مفاهیم مورد نیاز را به شما توضیح داده است.
بنابراین در صورتی که میزان آشنایی و تسلط شما روی مباحث انسیس APDL کم است، می‌توانید با مشاهده دقیق این محتوای آموزشی به خوبی بر انسیس ای پی دی ال مسلط شوید. از جمله ماحثی که در این دوره آموزشی تدریس شده است، می‌توان به تحلیل تیر و خرپا، تحلیل سه بعدی احجام، تحلیل انتقال حرارت، تحلیل تنش‌های حرارتی، کمانش، آنالیز مودال و فرکانس طبیعی، فرم دهی فلزات، تحلیل تغییر شکل‌های شدید، تحلیل سازه به همراه جوش و تمرکز تنش به همراه مثال‌ها و تمرینات متنوع اشاره کرد. در صورت نیاز به راهنمایی برای یادگیری انسیس ورک بنچ، فیلم آموزش انسیس ورک بنچ را از لوح گسترش تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزش انسیس ای پی دی ال ANSYS APDL 2016

– مقدمه و نصب نرم‌افزار

– معرفی محیط و چگونگی تحلیل

– مدل‌سازی KeyPoints & Lines

– مدل‌سازی سه بعدی حجم و سطح

– تمرین مدل‌سازی یک دکل

– تحلیل خرپا

– محاسبه ممان اینرسی و مرکز جرم

– تحلیل یک قاب

– تحلیل تیر

– تحلیل تمرکز تنش

– تحلیل تیر با مقاطع نامساوی

– تحلیل یک مدل سه بعدی

– اعمال ممان و بار متمرکز

– تحلیل عملیات فرج

– تحلیل فرکانس طبیعی یک ایرفیل

– کمانش – یک

– کمانش – دو

– تحلیل تنش حرارتی

– تحلیل انتقال حرارت (Transient & Steady State)

– تحلیل زمان یخ زدن آب در قالب

– تحلیل انتقال حرارت تشعشع

– مدل‌سازی و تحلیل سازه با جوش

– تحلیل تغییر شکل شدید

– تحلیل تماس دو ورق

– تحلیل فرم دهی ورق

– تحلیل تماس فشاری دو لوله و گرفتن نتایج با کمک نمودار

فیلم  آموزش ای پی دی ال در سه نسخه ویندوز، اندروید و مک آماده شده است. بنابراین شما می‌توانید متناسب با نوع دستگاه خود، نسخه مناسب را برای دانلود انتخاب کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
امیر حسین پورb
استاد حسین پور کارشناس و مدرس رشته های مکانیک بابیش از 15 سال سابقه تدریس مدارک و افتخارات : • گذراندن دوره مدیریت جامع برنامه ریزی و مهندسی ( دانشکده فنی دانشگاه تهران) • نفر اول المپیاد مهارت ملی در رشته نقشه کشی صنعتی با کامپیوتر در سطح استان اصفهان در سال های 1380و1382 • نفر برتر المپیاد مهارت ملی در رشته نقشه کشی صنعتی با کامپیوتر در سطح کشور در سال 1382 • مربی تیم المپیاد ساخت و تولید استان اصفهان و کسب مقام اول کشوری 1389 توانایی و تخصص : • CAD/CAM/CAE • مسلط بر روند ساخت قطعات و تجهیزات • مسلط به جوشکاری برق و پلیت • مسلط به برنامه نویسی CNC و نرم افزارهای مربوطه • تسلط بر نرم افزار های :  طراحی و نقشه کشی : (AutoCAD ,MDT ,Autoform,Solid works , PDMS, CATIA, Inventor, Rhino, Alias, Kisssoft, ….,Nx , X-Steel, )  تحلیلی و محاسباتی : ) CAESAR, Fluent, ABAQUS, ANSYS, COMSOL)  برنامه نویسی : MATLAB, FORTRAN, C
خرید آموزش انسیس ای پی دی ال (ANSYS APDL 2016)
سطح آموزش: مقدماتی تاپیشرفته
مدت آموزش:
9 ساعت
45 دقیقه
32000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم