جستجو
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ویدئوهای رایگان

آمـوزش مفـاهیـم اولیـه HD – Full HD 4K – 2K و تنظیمات پروژه
آموزش تکنیک پیشرفته MultiCamera و ترکیب چندین دوربین با یکدیگر
ساخت پروژه ایران، اضافه کردن صوت و جدا سازی محل درج متن

درباره دوره

نرم‌افزار ادیوس یکی از برنامه‌های ویژه برای تدوین، میکس و مونتاژ فیلم و ویدئو است که توسط افراد حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین اغلب افراد فعال در این حوزه به خوبی با این برنامه آشنایی دارند. ادیوس پیچیدگی‌ها و قابلیت‌های خاص خود را داشته و یادگیری نحوه کار با آن به کمک یک متخصص نیاز دارد. به همین دلیل موسسه فرهنگی لوح گسترش فیلم آموزش ادیوس را برای شما تهیه کرده است. این ویدئو آموزشی که توسط استاد جمشیدی تدریس شده است. استاد جمشیدی در این ویدئو، به طور کامل نرم‌افزار ادیوس را توضیح داده و همه مباحث آن را با جزییات کامل شرح داده است. بررسی نمونه کارها و مثال‌های کاربردی حین تدریس موجب شده است شما با نمونه‌هایی ملموس به یادگیری این مباحث بپردازید و محدودیتی در درک مباحث نرم‌افزار ادیوس نداشته باشید.

بنابراین در صورتی که آشنایی شما با نرم‌افزار ادیوس چندان زیاد نیست، می‌توانید با مشاهده دقیق این محتوای آموزشی بر مباحث برنامه ادیوس مسلط شوید و به طور حرفه‌ای همه مفاهیم آن را بیاموزید. البته در صورت تمایل می‌توانید نسخه پیشین این نرم‌افزار فیلم آموزش ادیوس 7.4 را از لوح گسترش تهیه کنید.

سر فصل‌های فیلم آموزش تدوین با ادیوس Edius 8.2

– آمـوزش مفـاهیـم اولیـه نظیر HD – Full HD 4K – 2K و تنظیمات روژه

– آموزش تکنیک پیشرفته MultiCamera و ترکیب چندین دوربین با یکدیگر

– ساخت پروژه ایران، اضافه کردن صوت و جدا سازی محل درج متن

– اضافه کردن شعر روی صوت و قراردادن در تراک‌های تصویری

– آموزش ساخت تیتراژ اولیه و اضافه کردن به پروژه با Photoshop

– سـاخت قطعات تزییـن کننـده پـروژه در فتوشاپ و انیمیشن سازی

– آموزش اضافـه کردن ویدئو به پروژه انیمیشن‌سازی تصاویر

– آمـوزش خروجـی گرفتـن با کیفیـت‌ها و پسوندهای مختلف نظیر AVI , MP4 , MWV

فیلم آموزش نرم‌افزار میکس، مونتاژ و تدوین ادیوس دارای کیفیت صدا و تصویری مطلوبی بوده و در سه نسخه اندروید، مک و ویندوز طراحی شده است. بنابراین شما می‌توانید متناسب با سیستم عامل خود، نسخه مورد نیازتان را دانلود کنید.

توضیحات بیشتر ...

درباره مدرس

تصویر پروفایل
سعید جمشیدیSaeid Jamshidi
- با بیش از 16 سال سابقه تدریس: گرافیک، معماری، شبکه، میکس فیلم، کامپیوتر و فناوری اطلاعات - سابقه تدریس در دبیرستان، هنرستان، آموزشگاههای آزاد و دانشگاهها - تولید و گویندگی پکیج های آموزش نرم افزاری - دارای بیش از 60 مجوز و مدرک آموزش در زمینه کامپیوتر - تولید بیش از 320 پک آموزش نرم افزاری در رشته های مختلف - دبیر نمونه استان اصفهان در سال 88-89 - دارای مجوز تدریس از شرکت Autodesk - دارای مجوز بین اللملی فیبر نوری (Fiber optic) از دوبی سال 2004 - 16 سال سابقه ی تدریس در سازمان فناوری اطلاعات
خرید آموزش نرم‌ افزار ادیوس 8.2 (Edius 8.2 2016)
سطح آموزش: مقدماتی تاپیشرفته
مدت آموزش:
3 ساعت
20 دقیقه
22000تومان
خرید و دانلود دوره
تمایل به خرید فیزیکی محصول دارم